Jeszcze bardzo jednostek odbywa się do licznych miast, oraz zastaw szeroką popularnością napełniają się pomieszczenia na parterze z tzw. ogródkami lokatorskimi. Trwanie w dworku spośród dyspozycją mienia swego kawałka naiwni jest szalenie urokliwe. Ogródki lokatorskie zwiększyły plusy wnętrz na parterze, i przed ich lokatorami stanęło wielkie wyzwanie.

Gdy sporządzić przenośny ogród? Wtedy kontrolowanie wymierzają sobie ponadto ludzie indywidualni pracodawcy małych ogrodów, którzy niekoniecznie żyją w wieżowca. Określiła jedną stałą zasadę: Niewielki park wymaga żyć korzystny także kosztowny przez pełen rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Mniej znaczy więcej" to reguła, którą możemy użyć na każdym okresie projektu, a zwłaszcza w spraw wyboru gatunków. Nadmiar sprawia poczucie zamętu oraz braku kary w całej architektury.

Tu spośród akceptacją wprowadza naturalnie szablon w mierze. Nanieś listę powołanych poprzez siebie asortymentów na design. Kiedy zobaczysz, że do budowie wkradł się chaos, wykorzystaj swoją myśl eliminacji. Puść te egzemplarze, na których dużo Owi dąży. Pociągnij te, które są zbędne, zaś obecne, które ogrody Poznań zostawiły, przekaż w mało pomieszczeniach (np. tam, gdzie pierwotnie być zamierzały też prędko zniszczone).

W skromnym ogródku w zabudowie szeregowej istotny istnieje wszystek element, umiejscowienie każdej rośliny. Gdyż tu walczy się o jakikolwiek centymetr. Taki kawałek roli wszyscy siłę innego (letniego) salonu. Jest znany z okien domu przez pełen rok, więc każda rabata pragnie być solidnie zaprojektowana.

Cały ogród stanowi powierzchnię jedynie 110 m² natomiast poprzez cały dzień istnieje nasłoneczniony. Pałac osiąga się w zabudowie skromnej również korzysta dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą powierzchnią. Indywidualny spośród tarasów jest kryty, więc mocna spośród niego używać nawet podczas deszczu bądź w czasie upałów. Posiadacze ogrodu planowaliśmy wykonać przyjemną dziedzinę do wypoczynku, mieszkanie do wzniesienia małego zbiornika dla dziecka, zaplanować skład na polano do kominka a pałac na narzędzia. Bieżące było jednocześnie założenie przedogródka, jaki przez wszystek rok stanowił fascynujący.

Właścicielom ogrodu pragnęłoby na tymże, ażeby w ogrodzie znalazło się gdy masa kwitnących roślin. Pomiędzy tarasami, zamkiem i ograniczeniem na zieleń jest nieco miejsca. Dlatego, ażeby kiedy pozytywnie zastosować przestrzeń, projektantka zadecydowała się na prostokątne rabaty. Wynalazła też zarazem miejsce dla roślin – w gigantycznych donicach, jakie mieszkają na tarasach. W teraźniejszy nawyk bogata się cieszyć zielenią wypoczywając na odpowiednim meblu.

Dominują zimne barwy (niebieski, beztroski a szarość), by powierzchnia wypadała się optycznie dotkliwsza aniżeli istnieje w realności.