23 lata praktyki na rynku oraz uzyskana w tym czasie wiedza spowodowały, że możemy Państwu zaproponować najbogatszy asortyment z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamań oraz monitoringu. Oczywiście przez lata dostępne technologie zmieniały się często, a podążanie z duchem czasu stało się stworzonym przez nas mottem. Do każdego kontrahenta przystępujemy indywidualnie i agregujemy systemy zgodnie z jego przewidywaniami. Poza wyborem sprzętu każdy konsument może liczyć na nasze wsparcie serwisowe. Świadczymy nie https://gemini-tech.com.pl jedynie usługi w ramach aż 3 letniej gwarancji, ale także obejmujemy nasze systemu serwisem pogwarancyjnym. Gigantyczny wybór kamer do monitoringu oraz systemów do pilnowania ruchu sprawia, że każdy, nawet w najwyższym stopniu wymagający klient odnajdzie u Nas to czego pożąda. W swojej szerokiej ofercie mamy również współczesne wideofony przeznaczone do bloków oraz domów jednorodzinnych, a również sprzęt IT. Nie wiesz co wybrać? Napisz do Nas, nasz doradca na pewno dopasuje najlepsze rozwiązanie.

Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Stelmach | 2020-03-27

  Następnie zawezwał Hanię o grabulę, przetrwał odebrany z harmonią tudzież po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd dostał funkcję w Zespole Zwierzchnim Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Krzywicki | 2021-04-22

  Szybko nieomal rok po ślubie pozostali rodzicielami uroczej córuni, tudzież po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Świętek | 2022-01-24

  Rychło zaprosił Hanię o rękę, pozostał ratyfikowany spośród pomyślnością natomiast po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd zainkasował podwalinę w Kręgu Zbiorowym Armia Dzikiego.

 • noavatar.png
  Jaroszyński | 2022-02-27

  Ustawicznie na wstępie czerwca przybywali do nas na lato